ОПИС ДОКУМЕНТУ

Статус:

Новий проект

Дата:

03.06.2021

ДРУК ПРОЄКТУ РІШЕННЯ

ПРОЄКТ РІШЕННЯ № б/н
Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності цільове призначення якої змінюється для ведення садівництва

ПРОЄКТ
Буринська міська рада
Сумської області
Восьме скликання
Перша сесія
 
Р І Ш Е Н Н Я
 
м. Буринь

 
__.__.2021

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо
відведення земельної ділянки комунальної власності цільове
призначення якої змінюється для ведення садівництва

 
Розглянувши заяву громадянина України Райденко Тетяни Михайлівни про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, врахувавши рекомендації постійної комісії міської ради з питань регулювання земельних відносин та охорони навколишнього середовища, згідно зі статтями 12, 79-1, 81, 118, 121, 122, 123 Земельного кодексу України, відповідно до статтей 25, 56 Закону України «Про землеустрій», керуючись пунктом 34 частини першої статті 26  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада вирішила:
1. Надати дозвіл  Райденко Тетяні Михайлівні на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність цільове призначення якої змінюється: загальною площею 0,0300 га яка знаходиться по вулиці Михайлівська міста Буринь Буринського району Сумської області  для ведення садівництва.
2. Проект із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність цільове призначення якої змінюється, на якій проставлені відмітки про Державну реєстрацію земельної ділянки передати на засідання чергової сесії Буринської міської ради для її затвердження.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Чередника С.І.


 
Міський голова                                                                                                                Віктор ЛАДУХА