ОПИС ДОКУМЕНТУ

Статус:

Новий проект

Дата:

03.06.2021

ДРУК ПРОЄКТУ РІШЕННЯ

ПРОЄКТ РІШЕННЯ № б/н
Про передачу у приватну власність земельної ділянки гр. Ткаченку Олександру Яковичу на території Вознесенського старостинського округу Буринської міської ради Сумської області

ПРОЄКТ
Буринська міська рада
Сумської області
Восьме скликання
Перша сесія
 
Р І Ш Е Н Н Я
 
м. Буринь

 
__.__.2021

Про передачу у приватну власність земельної ділянки гр. Ткаченку Олександру
Яковичу на території Вознесенського старостинського округу
Буринської міської ради Сумської області 

 
Розглянувши заяву гр. Ткаченка Олександра Яковича про передачу земельної ділянки у приватну власність, яка розташована на території Вознесенського старостинського округу Буринської міської ради Сумської області, загальною площею 0,9700 га для ведення особистого селянського господарства, розглянувши подані документи, врахувавши рекомендації постійної комісії міської ради з питань регулювання земельних відносин та охорони навколишнього середовища, керуючись статтями 12, 81, підпунктом «б» частини першої статті 121 Земельного кодексу України,  пунктом 34 частини першої статті 26 та статтею 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада вирішила:
1. Передати гр. Ткаченку Олександру Яковичу безоплатно у приватну  власність земельну ділянку, яка розташована на території Вознесенського старостинського округу Буринської міської ради  для ведення особистого селянського господарства загальною площею 0,9700 га (кадастровий номер – 5920981600:05:002:0035).
2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Чередника С.І.
 
Міський голова                                                                                                                Віктор ЛАДУХА