ОПИС ДОКУМЕНТУ

Статус:

Новий проект

Дата:

03.06.2021

ДРУК ПРОЄКТУ РІШЕННЯ

ПРОЄКТ РІШЕННЯ № б/н
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність гр. Члек Юрію Леонідовичу на території Буринської міської ради Сумської області

ПРОЄКТ
Буринська міська рада
Сумської області
Восьме скликання
Перша сесія
 
Р І Ш Е Н Н Я
 
м. Буринь

 
__.__.2021

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення
особистого селянського господарства у власність гр. Члек Юрію Леонідовичу на
території Буринської міської ради Сумської області

 
Розглянувши проект землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність за рахунок земель сільськогосподарського призначення комунальної власності за межами населених пунктів для ведення особистого селянського господарства на території Буринської міської ради Сумської області і обговоривши дане питання, враховуючи пропозиції постійної комісії міської ради з питань регулювання земельних відносин та охорони навколишнього середовища, керуючись статтями 12, 33, 81 підпунктом б, статтею 186 Земельного кодексу України, пунктом 34 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада вирішила:
1. Затвердити проект землеустрою  щодо відведення земельних ділянок у власність за рахунок земель сільськогосподарського призначення комунальної власності за межами населених пунктів для ведення особистого селянського господарства гр. Члек Юрію Леонідовичу на території  Буринської міської ради Сумської області за кадастровим номером 5920910100:04:001:0383, площею 0,5000 га та за кадастровим номером 5920910100:04:001:0358, площею 0,0510 га.
2. Громадянину Члек Юрію Леонідовичу звернутися до Державного кадастрового реєстратора у територіальному (районному, міському) органі Держгеокадастру України із заявою про внесення змін до відомостей про земельну ділянку.     
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на Чередника С.І. заступника міського голови  з питань діяльності виконавчих органів ради.
 
Міський голова                                                                                                                Віктор ЛАДУХА