ОПИС ДОКУМЕНТУ

Статус:

Новий проект

Дата:

03.06.2021

ДРУК ПРОЄКТУ РІШЕННЯ

ПРОЄКТ РІШЕННЯ № б/н
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність гр. Савранській Любові Олександрівні в селі Клепали Буринського району Сумської області

ПРОЄКТ
Буринська міська рада
Сумської області
Восьме скликання
Перша сесія
 
Р І Ш Е Н Н Я
 
м. Буринь
__.__.2021

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення
земельної ділянки для ведення особистого селянського
господарства у власність гр. Савранській Любові Олександрівні
в селі Клепали Буринського району Сумської області

 
Розглянувши проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність за рахунок земель сільськогосподарського призначення комунальної власності в межах населеного пункту для ведення особистого селянського господарства в селі Клепали Буринського району Сумської області і обговоривши дане питання, враховуючи пропозиції постійної комісії міської ради з питань регулювання земельних відносин та охорони навколишнього середовища, керуючись статтями 12, 33, 81 підпунктом б, пункту 1 статті 121, статтею 186 Земельного кодексу України, пунктом 34 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада вирішила:
1. Затвердити проект землеустрою  щодо відведення земельної ділянки у власність за рахунок земель сільськогосподарського призначення комунальної власності в межах населеного пункту для ведення особистого селянського господарства гр. Савранській Любові Олександрівні в селі Клепали Буринського району Сумської області.     
2. Передати гр. Савранській Любові Олександрівні безоплатно у власність земельну ділянку для ведення особистого селянського господарства площею – 0,2500 га (кадастровий номер – 5920984100:01:001:0136) в селі Клепали Буринського району Сумської області.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на Чередника С.І. заступника міського голови  з питань діяльності виконавчих органів ради.
 

Міський голова                                                                                                                Віктор ЛАДУХА