ОПИС ДОКУМЕНТУ

Статус:

Новий проект

Дата:

03.06.2021

ДРУК ПРОЄКТУ РІШЕННЯ

ПРОЄКТ РІШЕННЯ № б/н
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність гр. Чмут Ніні Анатоліївні за межами населених пунктів на території Суховерхівського старостинського округу Буринської міської ради

ПРОЄКТ
Буринська міська рада
Сумської області
Восьме скликання
Перша сесія
 
Р І Ш Е Н Н Я
 
м. Буринь

 

__.__.2021

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення
особистого селянського господарства у власність гр. Чмут Ніні Анатоліївні за межами
населених пунктів на території Суховерхівського старостинського округу
Буринської міської ради

 
Розглянувши проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність за рахунок земель сільськогосподарського призначення комунальної власності за межами населених пунктів на території Cуховерхівського старостинського округу Буринської міської ради для ведення особистого селянського господарства, і обговоривши дане питання, враховуючи пропозиції постійної комісії міської ради з питань регулювання земельних відносин та охорони навколишнього середовища, керуючись статтями 12, 33, 81 підпунктом б, пункту 1 статті 121, статтею 186 Земельного кодексу України, пунктом 34 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада вирішила:
1. Затвердити проект землеустрою  щодо відведення земельної ділянки у власність за рахунок земель сільськогосподарського призначення комунальної власності за межами населених пунктів на території Суховерхівського старостинського округу Буринської міської ради для ведення особистого селянського господарства гр. Чмут Ніні Анатоліївні, за кадастровим номером 5920987000:06:001:0655, площею 1,5000 га .     
2. Громадянці Чмут Ніні Анатоліївні звернутися до Державного кадастрового реєстратора у територіальному (районному, міському) органі Держгеокадастру України із заявою про внесення змін до відомостей про земельну ділянку.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на Чередника С.І. заступника міського голови  з питань діяльності виконавчих органів ради.

 
Міський голова                                                                                                                Віктор ЛАДУХА