ОПИС ДОКУМЕНТУ

Статус:

Прийнятий вцілому

Проголосовано:

20.05.2021 15:41:58

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

 • Підтримали
  24
 • Не підтримали
  0
 • Утримались
  0
 • Не голосували
  0
 • Відсутні
  3
Рішення:

Прийнято

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ
ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ
ДРУК

ПРОЄКТ РІШЕННЯ
№ б/н від 05.01.2021
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність гр. Куща Ігоря Івановича на території с. Успенка Буринського району Сумської області

ПРОЄКТ
Буринська міська рада
Сумської області
Восьме скликання
Перша сесія
 
Р І Ш Е Н Н Я
 
м. Буринь
__.01.2021

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення
особистого селянського господарства у  власність гр. Куща Ігоря Івановича на території
с. Успенка Буринського району Сумської області

 
    Розглянувши проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність за рахунок земель сільськогосподарського призначення комунальної власності в межах населеного пункту для ведення особистого селянського господарства на території с. Успенка Буринського району Сумської області, враховуючи пропозиції постійної комісії міської ради з питань регулювання земельних відносин та охорони навколишнього середовища, керуючись статтями 12, 33, 81 підпунктом б, пункту 1 статті 121, статтею 186 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада вирішила:
    1. Затвердити проект землеустрою  щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Куща Ігоря Івановича за рахунок земель сільськогосподарського призначення комунальної власності в межах населеного пункту для ведення особистого селянського господарства на території с. Успенка Буринського району Сумської області.     
    2. Передати гр. Кущу Ігорю Івановичу безоплатно у власність земельну ділянку для ведення особистого селянського господарства площею – 0,9000 га (кадастровий номер – 5920987400:01:000:1375)  на території  с. Успенка Буринського району Сумської області.
    3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на Чередника С.І. заступника міського голови  з питань діяльності виконавчих органів ради.

Міський голова                                                                                                                Віктор ЛАДУХА