ОПИС ДОКУМЕНТУ

Статус:

Новий проект

ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ
ДРУК

ПРОЄКТ РІШЕННЯ
№ б/н від 16.03.2021
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Грищенко Світлани Валеріївни

ПРОЄКТ
Буринська міська рада
Сумської області
Восьме скликання
Перша сесія
 
Р І Ш Е Н Н Я
 
м. Буринь
__.__.2021

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення
меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Грищенко Світлани Валеріївни

 
Розглянувши технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Грищенко Світлани Валеріївни по вул. Василя Стуса, 13,  в м. Буринь Буринського району Сумської області, керуючись статтями 12, 40, 81, 116, 118, пунктами «б», «г» частини першої статті 121 і статтею 186 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 та статтею 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада вирішила:
1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та ведення особистого селянського господарства гр. Грищенко Світлани Валеріївни для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. Василя Стуса, 13, в м. Буринь   Сумської області.
2. Передати гр. Грищенко Світлані Валеріївні безоплатно у приватну  власність земельну ділянку для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) площею 0,1000 га (кадастровий номер – 5920910100:00:007:0148) по вул. Василя Стуса, 13,  в м.  Буринь Буринського району Сумської області.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Чередника С.І.


Міський голова                                                                                                                Віктор ЛАДУХА