ОПИС ДОКУМЕНТУ

Статус:

Новий проект

ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ
ДРУК

ПРОЄКТ РІШЕННЯ
№ б/н від 16.03.2021
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність гр. Удод Ольги Вікторівни на території Жуківського старостинського округу Буринської міської ради Сумської області

ПРОЄКТ
Буринська міська рада
Сумської області
Восьме скликання
Перша сесія
 
Р І Ш Е Н Н Я
 
м. Буринь
__.__.2021

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення
особистого селянського господарства у власність гр. Удод Ольги Вікторівни на території
Жуківського старостинського округу Буринської міської ради Сумської області

 
Розглянувши проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність за рахунок земель сільськогосподарського призначення комунальної власності за межами населених пунктів для ведення особистого селянського господарства на території Жуківського старостинського округу Буринської міської ради Сумської області, керуючись статтями 12, 33, 81 підпунктом б, статтею 186 Земельного кодексу України, пунктом 34 чаастини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада вирішила:
1. Затвердити проект землеустрою  щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Удод Ольги Вікторівни за рахунок земель сільськогосподарського призначення комунальної власності за межами населених пунктів для ведення особистого селянського господарства на території  Жуківського старостинського округу Буринської міської ради Сумської області за кадастровим номером 5920983600:09:002:0236, площею 1,5400 га.
2. Громадянці Удод Ользі Вікторівні звернутися до Державного кадастрового реєстратора у територіальному (районному, міському) органі Держгеокадастру України із заявою про внесення змін до відомостей про земельну ділянку.     
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на Чередника С.І. заступника міського голови  з питань діяльності виконавчих органів ради.


Міський голова                                                                                                                Віктор ЛАДУХА