ОПИС ДОКУМЕНТУ

Рішення:

Прийнято

Сесія:

I

Скликання:

VIII

Вид:

За основу і в цілому

Номер:

б/н

Дата реєстрації:

24.02.2021

Проголосовано:

20.05.2021 16:09:29

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

 • Підтримали
  26
 • Не підтримали
  0
 • Утримались
  0
 • Не голосували
  0
 • Відсутні
  1

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ

ГОЛОСУВАННЯ ЗА ПРОЄКТ РІШЕННЯ: № б/нПРОЄКТ

Буринська міська рада

Сумської області

Восьме скликання

Перша сесія

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

м. Буринь


__.__.2021Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення

особистого селянського господарства у власність гр. Корнійко Людмили Олексіївни на території

Вознесенського старостинського округу Буринської міської ради Сумської області


 


Розглянувши проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність за рахунок земель сільськогосподарського призначення комунальної власності за межами населених пунктів для ведення особистого селянського господарства на території Вознесенського старостинського округу Буринської міської ради Сумської області, керуючись статтями 12, 33, 81 підпунктом б, статтею 186 Земельного кодексу України, пунктом 34 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада вирішила:

1. Затвердити проект землеустрою  щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Корнійко Людмили Олексіївни за рахунок земель сільськогосподарського призначення комунальної власності за межами населених пунктів для ведення особистого селянського господарства на території Вознесенського старостинського округу Буринської міської ради Сумської області за кадастровим номером - 5920981600:05:002:0055, площею 0,9350 га.

2. Громадянці Корнійко Людмилі Олексіївні звернутися до Державного кадастрового реєстратора у територіальному (районному, міському) органі Держгеокадастру України із заявою про внесення змін до відомостей про земельну ділянку.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на Чередника С.І. заступника міського голови  з питань діяльності виконавчих органів ради.


Міський голова                                                                                                                Віктор ЛАДУХА