ОПИС ДОКУМЕНТУ

Статус:

Новий проект

Дата:

06.04.2021

ДРУК ПРОЄКТУ РІШЕННЯ

ПРОЄКТ РІШЕННЯ № б/н
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Бієнко Галини Іванівни та гр. Бієнко Івана Андрійовича

ПРОЄКТ
Буринська міська рада
Сумської області
Восьме скликання
Перша сесія
 
Р І Ш Е Н Н Я
 
м. Буринь
__.__.2021

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення
меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Бієнко Галини Іванівни та
гр. Бієнко Івана Андрійовича

 
Розглянувши технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та ведення особистого селянського господарства гр. Бієнко Галини Іванівни та гр. Бієнка Івана Андрійовича по вул. Центральна, 62, в с. Клепали Буринського району Сумської області, керуючись статтями 12, 40, 81, 116, 118, пунктами «б», «г» частини першої статті 121 і статтею 186 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 та статтею 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада вирішила:
1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та ведення особистого селянського господарства гр. Бієнко Галини Іванівни та гр. Бієнка Івана Андрійовича  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та ведення особистого селянського господарства по вул. Центральна, 62, в с. Клепали Буринського району Сумської області.
2. Передати  безоплатно у приватну власність гр. Бієнко Галині Іванівні  та гр. Бієнку Івану Андрійовичу по 1/2 частині кожному земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) площею 0,0600 га (кадастровий номер – 5920984100:01:001:0144) та ведення особистого селянського господарства  площею 0,3380 га (кадастровий номер – 5920984100:01:001:0143), що розташовані  по вул. Центральна, 62, в с. Клепали Буринського району Сумської області.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Чередника С.І.


Міський голова                                                                                                                Віктор ЛАДУХА