ОПИС ДОКУМЕНТУ

Статус:

Прийнятий вцілому

Дата:

21.01.2021

ДРУК ПРОЄКТУ РІШЕННЯ

ПРОЄКТ РІШЕННЯ № б/н
Про затвердження містобудівної документації та змін до Генерального плану м. Буринь Сумської області

ПРОЄКТ
Буринська міська рада
Сумської області
Восьме скликання
Перша сесія
 
Р І Ш Е Н Н Я
 
м. Буринь
__.__.2021

Про затвердження містобудівної документації та змін
до Генерального плану м. Буринь Сумської області

 

    Розглянувши містобудівну документацію «Проект внесення змін в генеральний план м. Буринь Сумської області з проектом плану зонування території м. Буринь» розроблену Товариством з обмеженою відповідальністю архітектурно-інжинірінгове бюро «Квартал», схвалену на засіданні обласної архітектурно-містобудівної ради при Управлінні містобудування та архітектури Сумської обласної державної адміністрації від 27.02.2020, врахувавши експертний звіт (позитивний) державної експертизи від 22.12.2020 №516,  керуючись пунктом 10 статті 17 закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», пункту 42 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада вирішила:

    1. Затвердити містобудівну документацію «Проект внесення змін в генеральний план м. Буринь Сумської області з проектом плану зонування території м. Буринь».
    2. Затвердити зміни до Генерального плану м. Буринь Сумської області згідно з містобудівною документацією затвердженою п.1 цього рішення.
    3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів  Нєчвєєва М.М. та постійну комісію міської ради з питань регулювання земельних відносин та охорони навколишнього середовища.


Міський голова                                                                                                                Віктор ЛАДУХА