ОПИС ДОКУМЕНТУ

Статус:

Новий проект

Дата:

06.04.2021

ДРУК ПРОЄКТУ РІШЕННЯ

ПРОЄКТ РІШЕННЯ № б/н
Про надання дозволу Шелудченку Євгену Олеговичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності

ПРОЄКТ
Буринська міська рада
Сумської області
Восьме скликання
Перша сесія
 
Р І Ш Е Н Н Я
 
м. Буринь
__.__.2021

Про надання дозволу Шелудченку Євгену Олеговичу на розробку проекту
землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності

 
Розглянувши заяву громадянина України Шелудченка Євгена Олеговича про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, згідно зі статтями 12, 79-1, 81, 118, 121, 122, 123 Земельного кодексу України, відповідно до статтей 25, 56 Закону України «Про землеустрій», керуючись пунктом 34 частини першої статті 26  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада вирішила:
1. Надати дозвіл Шелудченку Євгену Олеговичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства, орієнтовною площею 1,7000 га та площею 0,3000 га, які розташовані в межах населеного пункту с. Шпокалка Буринського  району Сумської області.
2. Проект із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, на якій проставлені відмітки про Державну реєстрацію земельної ділянки передати на засідання чергової сесії Буринської міської ради для її затвердження.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Чередника С.І.


Міський голова                                                                                                                Віктор ЛАДУХА