ПРОЄКТ РІШЕННЯ № б/н

ПРОЄКТ
Буринська міська рада
Сумської області
Восьме скликання
Перша сесія
 
Р І Ш Е Н Н Я
 
м. Буринь
__.__.2021

Про створення місцевого матеріального резерву Буринської
міської територіальної громади та затвердження його номенклатури

 
Керуючись статтями 19, 20, 55 Кодексу цивільного захисту України, постановою Кабінету Міністрів України від 30 вересня 2015 року № 775 «Про затвердження Порядку створення та використання матеріальних резервів для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій», на виконання розпорядження голови Сумської обласної державної адміністрації від 28.01.2021 № 58-ОД «Про затвердження плану основних заходів цивільного захисту Сумської області на 2021 рік», відповідно до статті 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:
1. Створити місцевий матеріальний резерв Буринської міської територіальної громади для здійснення заходів, спрямованих на запобігання та ліквідацію наслідків надзвичайних ситуації та надання термінової допомоги постраждалому населенню.
2. Визначити та затвердити номенклатуру місцевого матеріального резерву Буринської міської територіальної громади та його обсяги згідно з додатком.
3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника міського голови Базими Є.В.


Міський голова                                                                                                                Віктор ЛАДУХА