ОПИС ДОКУМЕНТУ

Рішення:

Прийнято

Сесія:

I

Скликання:

VIII

Вид:

За основу і в цілому

Номер:

б/н

Дата реєстрації:

02.03.2021

Проголосовано:

11.03.2021 12:48:52

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

 • Підтримали
  25
 • Не підтримали
  0
 • Утримались
  0
 • Не голосували
  0
 • Відсутні
  2

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ

ГОЛОСУВАННЯ ЗА ПРОЄКТ РІШЕННЯ: № б/нПРОЄКТ

Буринська міська рада

Сумської області

Восьме скликання

Перша сесія

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

м. Буринь


__.__.2021Про прийняття та передачу майна Буринської міської ради


 


Керуючись Цивільним та Господарським кодексами України, Законом України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні», статтями 26, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» міська рада вирішила:

1. Прийняти з балансу відділу освіти, молоді та спорту Буринської районної державної адміністрації на баланс Буринської міської ради майно, яке знаходиться за адресою: Сумська область, м. Буринь, пл. Першотравнева, 20 згідно з актом прийому-передачі.

2. Затвердити акт приймання - передачі  майна у комунальну власність Буринської міської ради від відділу освіти, молоді та спорту Буринської районної державної адміністрації  (додаток 1).

3. Передати безоплатно з балансу  Буринської міської ради в  оперативне управління та на баланс управлінню освіти, молоді, спорту, культури та туризму Буринської міської ради  майно, яке знаходиться за адресою: Сумська область, м. Буринь, пл. Першотравнева, 20 згідно з актом прийому-передачі.

4. Затвердити акт прийому-передачі комунального майна з балансу Буринської міської ради в оперативне управління та на баланс управлінню освіти, молоді, спорту, культури та туризму Буринської міської ради (додаток 2).

5. Бухгалтерії Буринської міської ради забезпечити передачу майна на  баланс централізованої бухгалтерії управлінню освіти, молоді, спорту, культури та туризму Буринської міської ради.

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Чередника С.І.


Міський голова                                                                                                                Віктор ЛАДУХА