ОПИС ДОКУМЕНТУ

Рішення:

Прийнято

Сесія:

I

Скликання:

VIII

Вид:

За основу і в цілому

Номер:

б/н

Дата реєстрації:

24.02.2021

Проголосовано:

11.03.2021 12:47:20

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

 • Підтримали
  24
 • Не підтримали
  0
 • Утримались
  0
 • Не голосували
  1
 • Відсутні
  2

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ

ГОЛОСУВАННЯ ЗА ПРОЄКТ РІШЕННЯ: № б/нПРОЄКТ

Буринська міська рада

Сумської області

Восьме скликання

Перша сесія

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

м. Буринь


__.__.2021Про прийняття комунального майна (основних засобів та запасів) з балансу сільських рад

Буринського району, які ввійшли до складу об’єднаної територіальної громади, на баланс

Буринської міської ради


 


Керуючись Законом України від 23.07.2020 №562-IX «Про внесення змін до деяких законів України щодо визначення території та адміністративних центрів територіальних громад», Законом України «Про внесення змін до деяких законів України щодо впорядкування окремих питань організації та діяльності органів місцевого самоврядування і районних державних адміністрацій», розпорядженнями Кабінету Міністрів України від 20.05.2020 № 598-р «Про затвердження перспективного плану формування територій громад Сумської області», від 12.06.2020  № 723-р «Про визначення адміністративних центрів та затвердження територій територіальних громад Сумської області», постановою Верховної Ради України від 17.07.2020 № 807-IX «Про утворення та ліквідацію районів», рішенням Буринської міської ради восьмого скликання від 22.01.2021 «Про припинення шляхом реорганізації (приєднання) сільських рад», відповідно до статей 26, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» міська рада вирішила:

1. Прийняти безоплатно в комунальну власність Буринської міської ради (об’єднаної територіальної громади) комунальне майно (основні засоби та запаси), від сільських рад Буринського району, які ввійшли до складу об’єднаної територіальної громади, згідно з актами прийому-передачі майна, що додаються (додатки).

2. Затвердити акти прийому-передачі, зазначені у пункті 1 цього рішення.        

3. Відділу бухгалтерського обліку та фінансового забезпечення апарату виконавчого комітету Буринської міської ради забезпечити передачу майна зазначеного у пункті 1 цього рішення  та оформити відповідні документи згідно з чинним законодавством.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Нєчвєєва М.М.


Міський голова                                                                                                                Віктор ЛАДУХА