ОПИС ДОКУМЕНТУ

Рішення:

Прийнято

Сесія:

I

Скликання:

VIII

Вид:

За основу і в цілому

Номер:

б/н

Дата реєстрації:

24.02.2021

Проголосовано:

11.03.2021 12:29:03

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

 • Підтримали
  25
 • Не підтримали
  0
 • Утримались
  0
 • Не голосували
  0
 • Відсутні
  2

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ

ГОЛОСУВАННЯ ЗА ПРОЄКТ РІШЕННЯ: № б/нПРОЄКТ

Буринська міська рада

Сумської області

Восьме скликання

Перша сесія

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

м. Буринь


__.__.2021Про продовження терміну дії договору оренди нерухомого майна,

що належить до комунальної власності Буринської міської ради


 


Розглянувши лист фінансового управління Буринської міської ради за вих. № 56 від 26.01.2021 про продовження терміну оренди приміщення, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 03.06.2020 № 483 «Деякі питання оренди державного та комунального майна», Закону України «Про оренду державного та комунального майна», керуючись статтями 26, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада вирішила:

1. Продовжити на 2 (два) роки та 11 (одинадцять) місяців на тих самих умовах термін дії договору оренди нежитлового приміщення площею 21,0 кв.м., яке знаходиться за адресою: Сумська область, м. Буринь, вул. Першотравнева, 1, укладеного з фінансовим управлінням Буринської міської ради.

2. Доручити міському голові протягом місяця укласти додаткову угоду відповідно до пункту 1 цього рішення та вимог чинного законодавства.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Нєчвєєва М.М. та постійну комісію міської ради з питань соціального розвитку міської ради, приватизації та управління комунальною власністю.

 
Міський голова                                                                                                                Віктор ЛАДУХА